Login
Somtoday
Slide background

Waarnemend teamleider Gulpen stelt zich voor

Sinds 1 mei is dhr. Jos Gulpen waarnemend teamleider van de HAVO-kolom. Hij neemt voorlopig de taken over van dhr. Meertens. Graag stelt hij zichzelf even voor.
 

"Dat ik op het Sophianum terecht ben gekomen zal gezien mijn achternaam waarschijnlijk geen toeval zijn. Samen met de huidige lichting leerlingen 5HAVO ben ik in 2015 gestart met mijn werkzaamheden in Gulpen. Als oud-leerling voelde ik me direct weer thuis in de fijne Sophianum-sfeer.


De meeste leerlingen zullen mij kennen als docent Duits. Daarnaast heb ik echter ook in de rol van onderwijsontwikkelaar binnen de HAVO-kolom mijn bijdrage mogen leveren aan de onderwijsontwikkeling die het team de afgelopen 4 jaar heeft doorgemaakt.


Ondanks de ongewone situatie waarin we ons bevinden, kijk ik er naar uit om de taken van dhr. Meertens over te nemen tot het einde van het schooljaar. Samen met mijn collega’s uit het HAV-team wil ik ervoor zorgen dat elke leerling (op afstand of niet) ook deze periode de benodigde ondersteuning krijgt om zich gezien en gehoord te blijven voelen en verder te kunnen werken aan zijn eigen ontwikkeling. Samenwerking tussen school, leerlingen en ouder(s)/verzorger(s) vind ik daarbij erg belangrijk.


Leren en nieuwe talenten ontdekken geldt op het Sophianum voor iedereen en op vele momenten. Ook voor mij. De ervaringen en ontmoetingen tijdens uitwisselingen en Erasmus-projecten, "Sophie Slaapt Niet", LSD en niet te vergeten het cabaret zijn hier mooie voorbeelden van. En ook de voetballiefhebbers en American football-liefhebbers kunnen altijd bij me terecht voor een goed gesprek.


Van elk gesprek met leerlingen en collega’s, op de gang, in de klas, of via Microsoft Teams, leer ik elke dag opnieuw. Dat is wat voor mij het onderwijs zo bijzonder maakt".
 

We wensen dhr. Gulpen veel succes!

Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage