Login
Somtoday
Slide background

4-11 Update n.a.v. persconferentie 3 nov

Dinsdag 3 november jl. is in de persconferentie gezegd dat het aantal coronabesmettingen in Nederland daalt. Gelukkig maar. Om de zorg te ontlasten, neemt het kabinet wel extra maatregelen vanaf 4 november 22.00 uur t/m 18 november aanstaande. De huidige gedeeltelijke lockdown wordt daarmee verzwaard. Na 18 november gelden de regels van 14 oktober weer. Alle extra maatregelen staan op de website van de rijksoverheid.

Wat betekenen de extra maatregelen voor onze leerlingen en onze school?

Mondkapjes
Op Rijksoverheid.nl staat bij de extra maatregelen: In het voortgezet onderwijs (vo), mbo en hoger onderwijs (ho) draagt iedereen een mondkapje buiten de les. Het dragen van het mondkapje op school is tot en met 18 november verplicht. Als school hebben we vanaf het begin van de coronacrisis altijd de officiële richtlijnen van de overheid gevolgd. We houden ons dan ook aan deze maatregel.

We verzoeken de leerlingen nogmaals om een mondkapje te dragen op school en ook op deze manier bij te dragen aan de strijd tegen het coronavirus. Buiten de lessen draag je voortaan een mondkapje. Onze collega’s zullen leerlingen hierop aanspreken. Heb je geen mondkapje bij je dan kun je, bij wijze van uitzondering, eentje afhalen bij de receptie op school. Heb je meerdere keren geen mondkapje op, dan sturen we je naar huis.

Minder bewegingen
Om minder bewegingen rondom de school te hebben en contacten te beperken, vragen we de leerlingen om op het schoolterrein te blijven en niet naar de supermarkt/winkelcentrum te gaan. Zorg er zelf voor dat je elke dag voldoende eten en drinken bij je hebt.

Sporten
Onze gymlessen gaan door. De strengere maatregelen voor sporten gelden niet in een onderwijssituatie.

Hygiëneregels
We blijven erop hameren: was of desinfecteer je handen regelmatig (zeker bij binnenkomst en vertrek in een lokaal), bewaar 1,5 meter afstand tot volwassenen, hoest en nies in de binnenkant van je elleboog, draag je mondkapje op de bovenstaande plaatsen. Heel belangrijk: blijf thuis als je klachten hebt en laat je testen. Gebruik de beslisboom om te zien wat je moet doen als een gezinslid /huisgenoot corona heeft.

Blijf gezond
Door de aanvullende regels zorgen we voor elkaar en beschermen de mensen met een zwakkere gezondheid. Maar we moeten ook volhouden voor alle mensen in de zorg die elke dag keihard werken om iedereen zo snel mogelijk beter te maken. Alweer! De extra maatregelen zijn er ook om onze school zo lang mogelijk open te houden voor alle leerlingen. We rekenen op jullie! Bedankt!
 

Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage