Login
Somtoday
Slide background

14-10 Update n.a.v. persconferentie 13 oktober

Tijdens de persconferentie van 13 oktober hebben we vernomen dat er de komende periode weinig verandert voor het onderwijs. Het onderwijs blijft zoveel mogelijk open voor alle leerlingen. We blijven ons houden aan de hygiëneregels op school en de lessen worden zoveel mogelijk op school en volgens rooster gegeven. Lukt dat niet, dan proberen we ervoor te zorgen dat er (digitale) mogelijkheden zijn om de lesstof in te halen.


* Kantine
De horeca is gesloten. Onze schoolkantine valt daar niet onder en blijft open. De bekende hygiëneregels blijven van toepassing.


* Openbaar vervoer
Een aantal leerlingen komt met het openbaar vervoer naar school. We raden deze leerlingen aan om weer met de fiets of te voet naar school te komen. Lukt dat niet, dan kunt u uw kind(eren) met de auto brengen.


* Sporten
Amateursporten in teamverband boven de 18 jaar zijn niet meer toegestaan. Voor het onderwijs is dit niet van toepassing. De gymlessen blijven doorgaan.


* Stages
We denken goed na over de stages die gepland zijn in de komende periode. Om de reisbewegingen te beperken passen we mogelijk stages aan. We bespreken dit uiteraard met de leerlingen en sturen aanvullende informatie op een later moment toe.


* Mondkapjes
Landelijk geldt nu het dringende advies om een mondkapje te dragen als je, je beweegt door de school. Dinsdagavond is aangekondigd om het dragen van een mondkapje te verplichten in de publieke binnenruimten en in het voortgezet onderwijs. Wanneer deze verplichting ingaat, is niet bekend. Tot dan is bij ons op school het dringende advies van toepassing


Hygiëneregels voor leerlingen op een rij
· Je blijft thuis als je zelf klachten hebt of als een huisgenoot ernstige klachten heeft (zie beslisboom RIVM).
· Je houdt 1,5 meter afstand van volwassenen.
· Je hoest en niest in de binnenkant van je elleboog.
· Je wast/desinfecteert regelmatig en grondig je handen.
· Je volgt de aangegeven looproutes in het schoolgebouw.
· We geven het dringende advies een mondkapje te dragen als je je door de school beweegt.
 

Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage