Login
Somtoday
Slide background

Together Around The World

TOGETHER AROUND THE WORLD
LIMBURGSE SCHOLENCHALLENGE
 
Tijdens de "Together around the world" challenge probeer je samen met vrienden/vriendinnen, ouders, kennissen en/of personeelsleden 40.000 km af te leggen (de omtrek van de aarde). Verder mag natuurlijk ook! Alles mag: wandelen, hardlopen, fietsen (ook met elektrische ondersteuning), steppen, zwemmen, skeeleren, skateboarden, zeilen, surfen, etc.
 
Deelname aan de challenge staat open voor alle Limburgse scholen. Bij voldoende belangstelling vanuit het basisonderwijs willen we basischolen (per gemeente) samenvoegen.
 
Alle deelnemers die een minimale afstand van 300 km per fiets (onder deze categorie vallen ook steppen, skeeleren, inline skaten, skateboarden, surfen, zeilen en skiken) of een minimale afstand van 100 km. wandelend en/of hardlopend (onder deze categorie vallen ook nordic walken, zwemmen, roeien en kajakken) afleggen ontvangen voor de zomervakantie een herinnering.
 
De nrs. 1, 2, en 3 in de diverse klassementen ontvangen een extra attentie.
 
Aanmelden:
Bij interesse graag een mailtje sturen naar f.lipsch@stichtinglvo.nl. Vrijdag 4 juni ontvangen de aangemelde deelnemers aanvullende informatie en de mail met de linkjes waarmee je je kunt registreren voor de "Together around the world" challenge.
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage