Login
Somtoday
Slide background

Sophianum wint Immens MVO Award

Sophianum winnaar van de Immens MVO-Award 2024
 

Na het schoolbezoek van de vijf mensen sterke en kritische vakjury in januari behoorde onze school tot de drie finalisten van de Immens MVO-Award 2024. Stichting Immens is een platform voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen voor werkgevers en ondernemers die inzetten op kanscreatie voor mensen die moeilijker of lastiger aan het arbeidsproces kunnen deelnemen. Met deze prijs wil Immens werkgevers in de spotlight zetten die structureel het verschil maken door maatschappelijk verantwoord te ondernemen.


Als non-profit onderwijsinstelling waren we mogelijk een ‘vreemde eend in de ondernemersbijt’, maar ondernemend zijn en aandacht voor mensen zijn kernwaarden die onze school kenmerkt. In de prachtige ambiance van Neercanne presenteerden zich de drie finalisten aan het aanwezige publiek, dat de einduitslag zou bepalen. Door de overtuigende praktijkvoorbeelden van welverdiende medefinalisten Praxis locatie Belvedère-Maastricht en Thermae 2000 was het al duidelijk dat het een spannende avond zou gaan worden. Aan het eind kwam de verlossende uitkomst en mocht Hans Hupperetz namens de Sophianum-delegatie als winnaar de tweejaarlijkse award in ontvangst nemen.


We bedanken de medewerkers van Podium24 die onze school hebben voorgedragen voor nominatie en zijn heel trots onze aandacht voor inclusief werkgeverschap wordt gezien door onze sociale partners, de vakjury en mede-ondernemers in de provincie!

Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het ak...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het akkoord klinkt. Een br...
Lees meer
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage