Login
Somtoday
Slide background

Sophianum wint Immens MVO Award

Sophianum winnaar van de Immens MVO-Award 2024
 

Na het schoolbezoek van de vijf mensen sterke en kritische vakjury in januari behoorde onze school tot de drie finalisten van de Immens MVO-Award 2024. Stichting Immens is een platform voor Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen voor werkgevers en ondernemers die inzetten op kanscreatie voor mensen die moeilijker of lastiger aan het arbeidsproces kunnen deelnemen. Met deze prijs wil Immens werkgevers in de spotlight zetten die structureel het verschil maken door maatschappelijk verantwoord te ondernemen.


Als non-profit onderwijsinstelling waren we mogelijk een ‘vreemde eend in de ondernemersbijt’, maar ondernemend zijn en aandacht voor mensen zijn kernwaarden die onze school kenmerkt. In de prachtige ambiance van Neercanne presenteerden zich de drie finalisten aan het aanwezige publiek, dat de einduitslag zou bepalen. Door de overtuigende praktijkvoorbeelden van welverdiende medefinalisten Praxis locatie Belvedère-Maastricht en Thermae 2000 was het al duidelijk dat het een spannende avond zou gaan worden. Aan het eind kwam de verlossende uitkomst en mocht Hans Hupperetz namens de Sophianum-delegatie als winnaar de tweejaarlijkse award in ontvangst nemen.


We bedanken de medewerkers van Podium24 die onze school hebben voorgedragen voor nominatie en zijn heel trots onze aandacht voor inclusief werkgeverschap wordt gezien door onze sociale partners, de vakjury en mede-ondernemers in de provincie!

Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage