Login
Somtoday
Slide background

School opent volledig - 7 juni

Het kabinet heeft besloten om de scholen weer te openen voor fysiek onderwijs aan alle leerlingen tegelijkertijd. De scholen mogen op maandag 31 mei al open en moeten op 7 juni klaar zijn om alle leerlingen te ontvangen.

Wij openen onze deuren vanaf maandag 7 juni weer voor alle leerlingen en zullen dan ook aan alle leerlingen fysiek onderwijs aanbieden. We rekenen op jullie begrip voor de organisatie van de lessen en de eventuele aanpassingen in de roosters. Leerlingen hoeven geen 1,5 meter afstand te houden van elkaar, maar wel tot de medewerkers van onze school.

Het dringende advies is dat alle leerlingen en medewerkers twee keer per week een zelftest doen. We kunnen ons voorstellen dat leerlingen en ouders gemengde gevoelens hebben over de opening van de scholen. Wij willen op een verantwoorde manier met de opening van onze school omgaan. Mede daarom betrekken wij ook onze medezeggenschapsraad bij de opening van de school. Ook hebben we tijd nodig om op school alles goed te organiseren.

Hierbij informeren wij u over hoe we dit willen doen. Opening Het kabinet vraagt opnieuw om een aanpassing van alle leerlingen en de medewerkers en van de scholen als organisatie. Dit is niet niks. Voor de meeste leerlingen is fysiek onderwijs het beste en het is zeker goed om de laatste weken tot aan de zomervakantie zo optimaal mogelijk te benutten. Voor de leerlingen betekent dit wel weer een aanpassing in hun leerritme en dus we willen jullie daarbij zo goed mogelijk begeleiden. Zelftesten De overheid vraagt aan leerlingen en medewerkers om zich twee keer per week thuis te testen. We willen benadrukken dat zelftesten altijd op vrijwillige basis gebeurt. We vragen de leerlingen en medewerkers van school zéér dringend om zich twee keer per week, thuis én onder begeleiding van een ouder, te testen. Zo beperken we samen het risico op besmetting. Mochten ouders en/of leerlingen bezwaar hebben tegen zelftesten of dit zijn vergeten, dan mag de leerling uiteraard gewoon de lessen volgen. De leerlingen krijgen via hun coach/mentor per week twee zelftesten. Onveranderd Onderstaande afspraken blijven voor leerlingen op school ook vanaf 7 juni nog steeds gelden: je houdt 1,5 meter afstand van onze medewerkers; je wast/desinfecteert je handen regelmatig grondig; je draagt je mondkapje op de aangewezen plekken, d.w.z. op alle openbare plekken buiten het klaslokaal Bij klachten blijf je thuis en laat je je testen. Bij een positieve zelftest nemen je ouders/verzorgers contact op met de GGD en blijf je uiteraard ook thuis. Ventileren Onze school draagt zorg voor een gezond leerklimaat. De lokalen en andere ruimten worden continu geventileerd. Voor en na de lestijden en tussen lessen door zetten we de ramen en deuren tegenover elkaar open. We adviseren de leerlingen om buiten te pauzeren, indien het weer het toelaat. We vinden het fijn jullie weer allemaal tegelijk te ontvangen op school, ook al begrijpen we dat dit voor sommigen best spannend is. Heb je vragen of zorgen, aarzel dan niet en neem contact op met je coach/mentor.   We willen iedereen veel succes wensen bij de afronding van het schooljaar.

Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het ak...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het akkoord klinkt. Een br...
Lees meer
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage