Slide background

Ontruimingsoefening: noodzakelijk kwaad

Het tweede lesuur werd op 5 april jl. ruw verstoord door het brandalarm.
 

In de gang werd dichte rook gesignaleerd. Deuren in de gang zwaaiden open en een massa leerlingen, zo'n 1500 in totaal, liep op het gemakje naar buiten. Meteen ook even testen hoe lang het duurt voordat de nieuwe mavo-vleugel, met drie sets nooduitgangen, leeg is. Verzameld werd op het Evenementenplein bij Mosaqua. De sfeer was gemütlich.
 

Het was een ontruimingsoefening, die jaarlijks wordt gehouden. "Dat hadden ze ook wel eens kunnen doen als het iets mooier weer is", vond een leerling. Maar helaas, een brand trekt zich niets aan van het weer. "Waarom moeten we zo lang wachten?", vraagt een andere leerling zich af.
 

Op het moment van brand moet de school zo snel mogelijk helemaal leeg zijn. BHV'ers zorgen dat iedereen veilig buiten staat. De school wordt doorzocht om te kijken of er niet ergens een leerling achter is gebleven. Wanneer het sein meester is gegeven - en in het geval van een ontruimingsoefening gebeurt dat iets sneller - mogen alle leerlingen en docenten het gebouw weer in.
 

De BHV'ers gaan deze ontruimingsoefening evalueren. Wat ging goed, wat kan beter? Alleen maar om zo goed mogelijk voorbereid te zijn op iets dat hopelijk nooit zal gebeuren.

Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grap...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grappige filmpjes, mooie...
Lees meer
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage