Login
Somtoday
Slide background

Online Open Dag: anders, maar toch Sophianum

Op zaterdag 6 februari jl. organiseerde het Sophianum haar Open Dag. Net zoals andere scholen in de buurt werden we genoodzaakt om de activiteiten online plaats te laten vinden, waar we natuurlijk liever de bezoekers daadwerkelijk ín ons gebouw hadden gewild.

Om toch een beeld van onze school te geven, hadden we live rondleidingen , waarbij vier brugklasleerlingen, samen met dhr. Mennen, een aantal plaatsen in het gebouw bezochten. Andere leerlingen waren bezig met schoolse zaken, of gingen verder met de dingen waar ze voor de lockdown mee bezig waren.

Zo zagen de kijkers tijdens de rondleidingen dat bij het Technasium gewerkt werd aan een escaperoom, met een "behekste tandartsstoel", maakten we kennis met 3D-pennen, vertelden leerlingen over de projecten die ze voor het Babraham Institute in Cambridge aan het voorbereiden waren en zagen we een onderzeeboot, die maandag het onderwerp is van een meesterproef van 5HAVO-leerlingen.

Een deur verder, bij DVPR (de praktische vakken van het vmbo), werden nagels gelakt, getimmerd en gezaagd, maar ook gekookt. In de keukens maakten leerlingen mini-pizza's en pannekoeken.

In het Science Center, ons laboratorium, werden handen in brand gestoken, zagen we een chemische worst verschijnen en diverse proefjes.

Afgesloten werd in de multifunctionele ruimte, alwaar leerlingen aan het basketballen en aan het turnen waren.

Een van de rondleidingen is hier terug te kijken:

Meer foto's en filmpjes zijn te zien op onze social media.
 

Kalender

May 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Leerlingen slopen muur: start verbouwing!

Dat valt nog niet mee, een gat in een muur slaan.. Danilo, Deliana, Amélie en Jayden hadden vanmorgen de eer om de verbouwing van onze school officieel te starten. Met een zware voorhamer gingen zij een muur ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Leerlingen slopen muur: start verbouwing!

Dat valt nog niet mee, een gat in een muur slaan.. Danilo, Deliana, Amélie en Jayden hadden vanmorgen de eer om de verbouwing van onze school officieel te starten. Met een zware voorhamer gingen zij een muur te lijf. Jayden beuk...
Lees meer
Kalender

May 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Leerlingen slopen muur: start verbouwing!

Dat valt nog niet mee, een gat in een muur slaan.. Danilo, Deliana, Amélie en Jayden hadden vanmorgen de eer om de verbouwing van onze school officieel te starten. Met ...
Lees meer
Foto
Kalender

May 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Leerlingen slopen muur: start verbouwing!

Dat valt nog niet mee, een gat in een muur slaan.. Danilo, Deliana, Amélie en Jayden hadden vanmorgen de eer om de verbouwing van onze school officieel te starten. Met ...
Lees meer
Foto
Kalender

May 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage