Login
Somtoday
Slide background

Leerlingen stralen tijdens gala-aankomst

"Yes, we did it!" - Balancerend op torenhoge hakken vallen twee leerlingen elkaar in de armen. Zojuist zijn de dames over de rode loper gelopen na hun aankomst op het Evenementenplein.

Want het kón weer. Na 2 jaar zonder galaceremonie kon het publiek vrijdag 22 april jl. onder uitstekende weersomstandigheden genieten van al die heren en dames, die aan de vooravond staan van hun vertrek van onze school.

Dit jaar werd de Laatste Schooldag georganiseerd door onze fanatieke oudervereniging. Samen met de leerlingen en school waren zij de kartrekkers van deze dag. Normaliter kost de organisatie van deze dag ruim 5 maanden. Door de versoepelingen van de coronamaatregelen was dit jaar nog maar 3 weken (!) de tijd om iets uit de grond te stampen. En daar zijn ze toch maar mooi in geslaagd. Een applaus voor de oudervereniging, de betrokken leerlingen en personeel!

Overdag werd een dagprogramma aangeboden in Valkenburg. Rondom de Wilhelminatoren konden de leerlingen deelnemen aan activiteiten zoals glowgolf, lasergamen, rodelen en genieten van het uitzicht vanaf de kabelbaan.

Vanaf 19.30 uur reden de auto's, vrachtwagens, tractoren, motoren, huifkarren en.. winkelwagentjes af en aan op het Evenementenplein. Het massaal toegestroomde publiek werd getrakteerd op mooie jurken, chique pakken, glimmende auto's en bijpassende muziek. Terwijl de zon langzaam achter de horizon zakte, straalden onze leerlingen van oor tot oor. Even dat zwaaitje naar oma, dat knipoogje naar de chauffeur - en dan die rode loper op.

Een prachtige avond in het Gulpense - eentje om in te lijsten.

Foto's staan op onze social media.
 

Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

July 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage