Login
Somtoday
Slide background

Leerlingen presenteren voor wetenschappers in Cambridge

Tijdens de opdrachtgeversmarkt bij O&O op 9 februari jl. was ook het Babraham Institute uit Cambridge op onze school. Zij boden de leerlingen diverse projecten aan. Daar hebben de derde- en vierdejaars leerlingen aan gewerkt. Via Skype werd contact gehouden met de medewerkers in Cambridge.
 

De groepjes met de beste verbetervoorstellen zijn donderdag 18 mei naar Cambridge afgereisd. Ze werden door Michael Hinton c.s. uitgenodigd om op het instituut te komen presenteren. Ze kregen een rondleiding door het instituut, volgden een workshop en presenteerden de verbeteringen en voorstellen aan de medewerkers van het Babraham Institute.

Op Twitter wordt flink gepost over het bezoek van het Sophianum aan het Britse instituut.
 

"Adam is watching @SophianumPR student presentations: website feedback & @LEGO_Group robotic prototypes! Great ideas/passion", schrijft KISS Communications. "Thanks for getting us involved Mike. It was great to see the student's ideas on the website & projects they've been working on".
 

Technasium.nl schrijft: "Bijzondere internationale samenwerking met prestigieus @BabrahamInst door leerlingen Sophianum".
 

Michael Hinton, de gastheer, schrijft: "Fantastic presentations on animal care and web site design at @BabrahamInst by @SophianumPR students visiting from the Netherlands today"
 

Het Babraham Instituut tweet: "Great to see @SophianumPR students present their winning @TechnasiumEC projects to scientists and industry today".
 

De groep kreeg daarna een rondleiding op het "technic engineering department" van de universiteit van Cambridge. "Zeer indrukwekkend, dat gebouw". Daarna konden de leerlingen een bezoek brengen aan het centrum van Cambridge. En natuurlijk een paar souvenirtjes scoren.


Kortom: niet zó maar een interessant uitstapje, maar er wordt wel degelijk iets gedaan met de ideeën die onze leerlingen in Gulpen bedacht hebben


Meer zien?
Foto's
Filmpje (gemaakt door Stefan Rompen; 3HAVO)

Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage