Login
Somtoday
Slide background

Leerlingen presenteren voor wetenschappers in Cambridge

Tijdens de opdrachtgeversmarkt bij O&O op 9 februari jl. was ook het Babraham Institute uit Cambridge op onze school. Zij boden de leerlingen diverse projecten aan. Daar hebben de derde- en vierdejaars leerlingen aan gewerkt. Via Skype werd contact gehouden met de medewerkers in Cambridge.
 

De groepjes met de beste verbetervoorstellen zijn donderdag 18 mei naar Cambridge afgereisd. Ze werden door Michael Hinton c.s. uitgenodigd om op het instituut te komen presenteren. Ze kregen een rondleiding door het instituut, volgden een workshop en presenteerden de verbeteringen en voorstellen aan de medewerkers van het Babraham Institute.

Op Twitter wordt flink gepost over het bezoek van het Sophianum aan het Britse instituut.
 

"Adam is watching @SophianumPR student presentations: website feedback & @LEGO_Group robotic prototypes! Great ideas/passion", schrijft KISS Communications. "Thanks for getting us involved Mike. It was great to see the student's ideas on the website & projects they've been working on".
 

Technasium.nl schrijft: "Bijzondere internationale samenwerking met prestigieus @BabrahamInst door leerlingen Sophianum".
 

Michael Hinton, de gastheer, schrijft: "Fantastic presentations on animal care and web site design at @BabrahamInst by @SophianumPR students visiting from the Netherlands today"
 

Het Babraham Instituut tweet: "Great to see @SophianumPR students present their winning @TechnasiumEC projects to scientists and industry today".
 

De groep kreeg daarna een rondleiding op het "technic engineering department" van de universiteit van Cambridge. "Zeer indrukwekkend, dat gebouw". Daarna konden de leerlingen een bezoek brengen aan het centrum van Cambridge. En natuurlijk een paar souvenirtjes scoren.


Kortom: niet zó maar een interessant uitstapje, maar er wordt wel degelijk iets gedaan met de ideeën die onze leerlingen in Gulpen bedacht hebben


Meer zien?
Foto's
Filmpje (gemaakt door Stefan Rompen; 3HAVO)

Kalender

July 2020

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Aangepaste bevorderingsprocedures i.v.m. corona

De afgelopen periode hebben de leerlingen aan een ander soort onderwijs deelgenomen dan normaal. Het onderwijs was online en op afstand en de scholen, leerlingen en docenten hebben zich aan moeten passen aan de nieu...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Aangepaste bevorderingsprocedures i.v.m. corona

De afgelopen periode hebben de leerlingen aan een ander soort onderwijs deelgenomen dan normaal. Het onderwijs was online en op afstand en de scholen, leerlingen en docenten hebben zich aan moeten passen aan de nieuwe situatie. De onts...
Lees meer
Kalender

July 2020

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Aangepaste bevorderingsprocedures i.v.m. corona

De afgelopen periode hebben de leerlingen aan een ander soort onderwijs deelgenomen dan normaal. Het onderwijs was online en op afstand en de scholen, leerlingen en docenten h...
Lees meer
Foto
Kalender

July 2020

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Aangepaste bevorderingsprocedures i.v.m. corona

De afgelopen periode hebben de leerlingen aan een ander soort onderwijs deelgenomen dan normaal. Het onderwijs was online en op afstand en de scholen, leerlingen en docenten h...
Lees meer
Foto
Kalender

July 2020

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage