Login
Somtoday
Slide background

Kerstfair: voetballen én tombola met Nathan Rutjes

We vonden het bijzonder fijn om een speciale gast te hebben tijdens onze Kerstfair. Profvoetballer Nathan Rutjes was de hele Kerstfair op school aanwezig. De sympathieke "cultheld" die o.a. bij Roda JC heeft gespeeld en zich nu inzet voor het project "Midden in de Maatschappij", pakte iedereen in met zijn oprechte enthousiasme. Natuurlijk nam hij ook uitgebreid de tijd om selfies te maken met de leerlingen. Zijn energie was aanstekelijk.
 

Maar Rutjes was ook gekomen om te voetballen. In de multifunctionele ruimte konden leerlingen een potje voetballen mét en tégen hem. Ook hier strooide hij met oprechte complimentjes en zorgde hij ervoor dat elk partijtje voor elke voetballende leerling een leuke ervaring werd.
 

Om kwart over 12 verscheen Rutjes op het podium in de aula. Hij verzorgde de trekking van de lootjes van de tombola. "Wat is dat eigenlijk, jongûh, een tombola?" Ruim 50 minuten lang werd de ene na de andere prijs weggegeven aan onze leerlingen. Van bluetooth speakers tot waardebonnen van Happy Italy tot Mystery House Valkenburg, van chocolade tot spiegels met wifi - het viel allemaal te winnen. "Welk nummer heb je nodig om te winnen, lieverd? 214? Dat is het bijna! Het is nummer 30!".
 

Het heeft iets moois - de laatste dag voor kerstmis, cadeautjes uitdelen aan de leerlingen. Hun gezichten straalden. Nu niet denken aan school of proefwerken, maar "gewoon" even samen zijn met elkaar. "De volgende prijs jongûh, die is echt gaaf. Je kunt een week vrij winnen!", riep Rutjes iets vóór 13:00 uur. Een golf van verbijstering ging door de aula. "En er zit een weekendje Disneyland bij". Gespannen knepen de leerlingen nog wat steviger in hun lootjes. "Geintje!". De prijs is 3 lesuren vrij krijgen op een dag naar keuze. Ook erg leuk!
 

Om 13:00 uur zat de vierde editie van de Kerstfair er op. Wat was het weer een mooie afsluiting - maar ook voor SchoonGMS en Relim leverde het 2581 euro en ruim 50 voedseltassen op. Dank voor ieders bijdrage en inzet!
 

We danken nogmaals alle bedrijven en sponsoren die hun bijdrage aan deze tombola hebben geleverd. Een uitgebreide lijst staat elders op deze Facebookpagina. Maar we bedanken zeker ook Nathan Rutjes voor zijn komst naar onze school!

Meer zien?
Foto's
Filmpje

Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage