Login
Somtoday
Slide background

Jongerenlintje voor 4 leerlingen

Vier leerlingen van onze school hebben afgelopen zaterdag een Jongerenlintje van de gemeente Gulpen-Wittem ontvangen. Thomas Meijers (M21), Sjuul Vleugels (HM23), Tom Creusen (M23) en Hay Kreuwels (HM23) schoten tijdens de watersnood op 15 juli een mevrouw te hulp.

De gemeente licht de motivatie toe:

Deze vriendengroep heeft een moedig en doortastend optreden laten zien. Een inwoonster uit Gulpen-Wittem raakte met haar fiets door de kracht van het water in de sloot tussen Gulpen en Wijlre. Thomas Meijers en Tom Creusen hielpen de inwoonster uit het water en Hay Kreuwels en Sjuul Vleugels hebben haar fietstas met persoonlijke spullen uit het water gered.

Het was een bijzonder dappere actie van de vriendengroep, vooral gezien de grote hoeveelheid water en de sterke stroming die door de watersnoodramp ter plekke was ontstaan. Deze vriendengroep heeft, met enig gevaar voor eigen leven, het leven van de inwoonster gered. Door middel van het toekennen van het Jongerenlintje wil het gemeentebestuur de vriendengroep heel hartelijk danken voor deze bijzonder heldhaftige daad
”.

We zijn ontzettend trots op deze helden - en we feliciteren hen met deze mooie blijk van waardering!
 

Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage