Informatie bezoekochtend 1 februari
Zaterdag 1 februari 2025 zetten wij tussen 9.30 en 12.00 uur de poorten van onze school open. Leerlingen van groep 7 en 8 zijn dan, samen met hun ouders, van harte welkom. Ze kunnen een kijkje komen nemen in de diverse onderwijsruimtes, deelnemen aan korte activiteiten bij diverse vakken en informatie inwinnen bij schoolbrede activiteiten, zoals het cabaret, sport, internationalisering en het GSA.
We hebben een looproute uitgestippeld die langs alle kolommen voert. Natuurlijk is het ook mogelijk om 'afkortingen' te nemen om een specifieke kolom of activiteiten te bezoeken. Er is genoeg te beleven in elk geval.
Tijdens de Vraag & Antwoord Avond en de proeflessen tijdens de kolomavonden hebben de leerlingen al veel informatie gekregen. Op de Bezoekochtend kunnen deze leerlingen rustig rondkijken en sfeer proeven. Als ze nog vragen hebben, kunnen ze die stellen aan personeelsleden en leerlingen.
Parkeren kan op vier locaties:
* de parkeerplaats naast de gemeentewerf / brandweer
* de parkeerplaats tegenover zwembad Mosaqua
* de parkeerplaats achter klimhal Rocca
* de parkeerplaats aan de Tramweg
We hopen jullie zaterdag 1 februari te zien!
Overigens: aanmelden voor onze brugklassen voor het nieuwe schooljaar kan tussen 25 en 31 maart 2025 via deze website. Dan is de algemene aanmeldweek.