Login
Somtoday
Slide background

Huldiging 7 carnavalshoogheden

Dit schooljaar hebben we een unieke situatie op het Sophianum. We hebben namelijk vijf (!) jeugdprinsen en -prinsessen en twee ministers onder onze leerlingen. Op woensdag 1 februari jl. hebben we al deze hoogheden uitgenodigd en werden zij door onze schoolleiding gehuldigd.

Prins Finn (HM13), prinses Rikki (HM11), prinses Lena (GAH13), prins Juup (GAH12) met prinses Romy (groep 8), minister Mathijs (M12) met prins Keano (groep 8), minister Lars (GAH13) met prinses Stéphanie (groep 8) en prinses Jente (HM13) met prinses Semke (groep 8) waren allemaal - in vol ornaat - naar school gekomen. Wat zagen ze er allemaal schitterend uit!

Dhr. Hupperetz, rector, sprak de hoogheden en hun ouders toe. Er was carnavalsvlaai en de onvermijdelijke nonnevotten. Volgens goede carnavalstraditie werd de vlaai aangesneden door twee hoogheden. Namens de schoolleiding kregen alle jeugdige carnavalsheersers een presentje aangeboden. Maar de carnavalsverenigingen hadden óók een presentje voor de schoolleiding. Zij kregen medailles omgehangen of speldjes opgeprikt.

Vervolgens ging de groep richting aula - de carnavalsmuziek schalde uit de boxen en mevr. Sleijpen kondigde elke hoogheid aan. Op het podium, onder luid applaus van onze schoolbevolking, kreeg elke hoogheid een medaille omgehangen.

En daarna mocht de polonaise natuurlijk niet ontbreken, met dhr. Hupperetz voorop! En het bleef nog lang onrustig in de aula...

We wensen alle hoogheden nogmaals een te gek carnavalsseizoen toe. Alaaf!
 

Kalender

February 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we gaan organiseren, is een grote reü...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we gaan organiseren, is een grote reünie! Deze vindt p...
Lees meer
Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we...
Lees meer
Foto
Kalender

February 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage