Login
Somtoday
Slide background

Gezellige Carnavalsfair levert 1300 euro op

Eindelijk mocht het! Verkleed naar school komen op de vrijdag voor carnaval.
 

Op 21 februari jl. werd de eerste keer een Carnavalsfair georganiseerd. Veel leerlingen hadden de moeite genomen om zich te verkleden. Natuurlijk is het zo'n eerste keer op school toch een beetje wennen, maar we zagen veel "pekskes", maskers en schmink in school. Ook veel personeelsleden liepen in een carnavalskostuum rond. Behalve natuurlijk de leden van de gistermiddag geïnstalleerde Raad van Elf en onze eigen hooglustigheid Tim I.

Alle klassen hadden de opdracht gekregen om een thema rondom carnaval te verzinnen en zich naar dat thema te verkleden. We zagen veel leuke variaties: van "Angels & Demons" tot "Gabbers", van "Proud to be fout" tot "Sjiek", of gewoon lekker kleurrijke uitspattingen. Ook origineel: het uitbeelden van de "Blauw Sjuut", "Weerwolven van Wakerdam", "Ken & Barbie" (waarbij de hele klas verkleed ging als Ken of Barbie) en "Omgedraaid" (waarbij de jongens verkleed gingen als meisje en vica versa). A32 won het klassenuitje met het thema "Fruithapjes". Complimenten voor ieders bijdrage!

Tot 12 uur waren er overal activiteiten te doen en er hing een gezellige sfeer in en rondom het gebouw. Er klonk "carnavalsmuziek anno 2020" in de aula, buiten was een groep met hun carnavalswagen naar school gekomen, er kon geschminkt, gegeten, gepoold en gezongen worden. In de sporthal konden leerlingen een balletje trappen tegen oud-leerling Mitchel Keulen, die nu bij Roda JC speelt. Of de uitdaging aangaan tijdens een gladiatorengevecht of basketballen tegen docenten als de heren Miçeviç en Meertens. Of gewoon lekker chillen, dat mocht ook.
 

Om 12 uur begon de tombola en werd de ene na de andere mooie prijs weggegeven. Ook werd bekendgemaakt dat de Carnavalsfair vandaag ruim 1300 euro heeft opgeleverd voor de Heerlense organisaties Relim en SchoonGMS. Medewerkers en cliënten waren vandaag aanwezig en namen deel aan de activiteiten. Ook hadden zij lekkere traktaties meegenomen voor ons. Medewerker Jacques Starreveld toonde zich verguld met het mooie bedrag.
 

Kortom: we mogen wel stellen dat deze eerste editie van deze Carnavalsfair naar meer smaakt. De Raad van Elf beraadt zich al op grote plannen voor 2021. Dan bestaat de officiële carnavalsvereniging van het Sophianum, CV De Penneloetsjere, 3 x 11 jaar. Als dát geen feestje gaat worden...

Meer zien?
Foto's
Filmpje

Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage