Slide background

Eerste English Pub Quiz: fanatiek en gezellig!

Op maandag 12 juni organiseerde de sectie Engels haar "English Day", met de daarbij behorende English Pub Quiz. Gedurende de dag klonk het Britse volkslied door de speakers, maar - omdat in Amerika óók Engels gesproken wordt - ook "Born In The USA" van Bruce Springsteen. In lokalen A1 en A2 vonden de finalerondes plaats van de eerste Sophianum English Pub Quiz.
 

Acht teams van de onderbouw en acht teams van de bovenbouw pijnigden hun hersens op een twintigtal vragen. Varierend van "Waar gaat iemand heen als hij naar 'the john' gaat?", "Wat is het noordelijkst gelegen puntje van Groot Brittannië" tot "Bij welke band speelt Keith Richards?" en "Wie was lange tijd de trainer van Manchester United?". Kortom: er zat voor iedereen wat bij.
 

Het lokaal was knus ingericht met allerlei Engelse attributen, maar er was ook gezorgd voor drinken en genoeg te knabbelen. Nadenken maakt hongerig. Quizmaster Verwey leidde de groepen door de quiz heen. Naarmate de quiz vorderde, steeg de spanning ten top. Wat waren ze fanatiek!
 

Bij de onderbouwers won "Team Potlood" van H22 (bestaande uit Scott, Ivo, Kyara en Cas), op de voet gevolgd door de "Smart Guys" (Jelle, Kay, Gilles, Christian) van H21.
 

"Team Schrouff" van H41 (Chris, Meike, Sylvia, Anouk) wonnen de prijs bij de bovenbouwfinale. Een mooie tweede plaats voor "Team Streak" van M31 (Mara, Chenoa, Robin, Floris en Maud).

De prijzen waren bioscoopbonnen om met het hele team een filmpje te gaan kijken. Proficiat!


Meer zien?
Foto's

Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grap...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grappige filmpjes, mooie...
Lees meer
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage