Login
Somtoday
Slide background

Docenten bezoeken geslaagde leerlingen thuis

Het gebeurt niet elke dag dat een leraar van het Sophianum aan de deur staat. Op donderdag 4 juni jl. was dat echter wél het geval bij onze geslaagde examenleerlingen. Normaliter zouden we de geslaagde leerlingen op school uitnodigen voor een toost. Maar door de huidige omstandigheden kon dat niet.
 

Als verrassing zijn daarom tientallen docenten door het Heuvelland gereden om de voorlopige cijferlijst, de examenvlag en een flesje "bubbels 0.0" te overhandigen aan de geslaagden. Een grote logistieke operatie!
 

Verraste blikken bij het openen van de deur. Maar wel erg gezellig. Enkele docenten hadden zelfs hun auto versierd. En een verrassing was het zeker. "Mijn zoon? Ja, die is thuis, maar die staat nu onder de douche". Met natte haartjes werden daarna de papieren in ontvangst genomen. Andere leerlingen werden op hun werk 'overvallen' door het feestcomité.
 

Het was hier en daar even zoeken voor de docenten. "Mijn huis ligt in het midden van de straat. Ik woon op nummer 1", liet een leerling nog weten. Ondanks dat de weersomstandigheden niet optimaal waren vandaag, brachten onze docenten toch wat zonneschijn bij de leerlingen thuis. "Wat énorm leuk om te doen!", pufte een docente aan het einde van haar 'rondje Heuvelland'.

Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze regulie...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avonden komen in de plaats van onze reguliere Open Dag. Basissc...
Lees meer
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Twee keer`Proef het Sophianum'

Op maandag 28 en dinsdag 29 november vindt "Proef het Sophianum" plaats. Twee avonden waarbij leerlingen en ouders goed kennis kunnen maken met onze school. Deze avo...
Lees meer
Foto
Kalender

December 2022

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage