Slide background

Cabaretrepetities van start

Zaterdagmorgen, om 9 uur, verzamelde een groep cabaretdeelnemers zich op school. De eerste cabaretrepetitiezaterdagmorgen van het schooljaar. In de aula zweepte oud-leerlinge Jaimy Senden de dansgroep op. Op het studiedomein traden de toneelspelers buiten zichzelf en in andere rollen. In het muzieklokaal werd door het orkest stevig gemusiceerd.
 

Mooi om te zien hoe leerlingen dwars door alle kolommen heen samen werken aan een resultaat. Er is ruimte voor inbreng van de leerlingen bij het vormen van de voorstelling. Muzikanten in het orkest, die meestal bij een fanfare of harmonie spelen, krijgen de schrik van hun leven als ze nu totaal andersoortige liedjes moeten gaan spelen. Maar laten we zeggen dat dit een uitbreiding van hun muzikale horizon is. Want: het cabaret is niet "alleen maar" leuk en een mooie voorstelling, maar de deelnemers leren er ontzettend veel van.

​VOORSTELLINGEN

23.11.2017 Try-out
24.11.2017 Première
25.11.2017 Voorstelling 2
26.11.2017 Voorstelling 3 (**) + 4
28.11.2017 Voorstelling 5
29.11.2017 Voorstelling basisschool (15:30) + 6
01.12.2017 Voorstelling 7
02.12.2017 Voorstelling 8 (**) + 9

 

Alle voorstellingen beginnen om 19:30 uur.
De matinees (**) beginnen om 14:00 uur.
De try-out begint om 18:30 uur.
​Informatie over de online kaartverkoop volgt nog!


Er is een aparte Facebookpagina, Sophianum Cabaret en een Instagramaccount waar de voorbereidingen op de voet gevolgd worden.

Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grap...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spectaculaire dansen, pittige sketches, grappige filmpjes, mooie...
Lees meer
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Koop hier je cabaretkaartjes!

Je kunt nu kaartjes kopen voor OUT OF THE BOX - de nieuwste cabaretvoorstelling van onze school. Leerlingen en personeelsleden verzorgen samen een avondvullende show, vol spec...
Lees meer
Foto
Kalender

November 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage