Login
Somtoday
Slide background

Cabaretrepetities van start

Zaterdagmorgen, om 9 uur, verzamelde een groep cabaretdeelnemers zich op school. De eerste cabaretrepetitiezaterdagmorgen van het schooljaar. In de aula zweepte oud-leerlinge Jaimy Senden de dansgroep op. Op het studiedomein traden de toneelspelers buiten zichzelf en in andere rollen. In het muzieklokaal werd door het orkest stevig gemusiceerd.
 

Mooi om te zien hoe leerlingen dwars door alle kolommen heen samen werken aan een resultaat. Er is ruimte voor inbreng van de leerlingen bij het vormen van de voorstelling. Muzikanten in het orkest, die meestal bij een fanfare of harmonie spelen, krijgen de schrik van hun leven als ze nu totaal andersoortige liedjes moeten gaan spelen. Maar laten we zeggen dat dit een uitbreiding van hun muzikale horizon is. Want: het cabaret is niet "alleen maar" leuk en een mooie voorstelling, maar de deelnemers leren er ontzettend veel van.

​VOORSTELLINGEN

23.11.2017 Try-out
24.11.2017 Première
25.11.2017 Voorstelling 2
26.11.2017 Voorstelling 3 (**) + 4
28.11.2017 Voorstelling 5
29.11.2017 Voorstelling basisschool (15:30) + 6
01.12.2017 Voorstelling 7
02.12.2017 Voorstelling 8 (**) + 9

 

Alle voorstellingen beginnen om 19:30 uur.
De matinees (**) beginnen om 14:00 uur.
De try-out begint om 18:30 uur.
​Informatie over de online kaartverkoop volgt nog!


Er is een aparte Facebookpagina, Sophianum Cabaret en een Instagramaccount waar de voorbereidingen op de voet gevolgd worden.

Kalender

May 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Informatie over de LSD - vrijdag 23 april

Examenleerlingen: Vrijdag 23 april is jullie laatste schooldag. Na een lange carrière op onze school staan jullie voor jullie laatste klus: het eindexamen. De afgelopen weken is er veel te doen geweest omtre...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Informatie over de LSD - vrijdag 23 april

Examenleerlingen: Vrijdag 23 april is jullie laatste schooldag. Na een lange carrière op onze school staan jullie voor jullie laatste klus: het eindexamen. De afgelopen weken is er veel te doen geweest omtrent het wel/niet door...
Lees meer
Kalender

May 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Informatie over de LSD - vrijdag 23 april

Examenleerlingen: Vrijdag 23 april is jullie laatste schooldag. Na een lange carrière op onze school staan jullie voor jullie laatste klus: het eindexamen. De afgelope...
Lees meer
Foto
Kalender

May 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Informatie over de LSD - vrijdag 23 april

Examenleerlingen: Vrijdag 23 april is jullie laatste schooldag. Na een lange carrière op onze school staan jullie voor jullie laatste klus: het eindexamen. De afgelope...
Lees meer
Foto
Kalender

May 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage