Login
Somtoday
Slide background

Bericht CvB Stichting LVO: Dank!

De welverdiende meivakantie komt eraan. We kijken terug op een periode van hard werken, waarin we samen alles op alles zetten om het onderwijs voor onze leerlingen door te laten gaan. Een team van 2800 collega’s, docenten en ondersteuners met een groot onderwijshart… jullie doen het fantastisch.
 

We realiseren ons dat de ommezwaai die de scholen hebben moeten maken van face-to-face onderwijs naar online afstandsonderwijs een zeer grote is. Docenten, onderwijsondersteunend personeel en schoolleiders hebben bewezen dat het mogelijk is om zo’n grote operatie in goede banen te leiden. We spreken elkaars organisatietalent aan, we maken gebruik van elkaars kennis en we helpen elkaar als het even niet lukt. We laten onze leerlingen zien dat we ons inspannen, dat we er voor ze zijn en doen wat nodig is om het onderwijs te continueren.
 

Aan dit bijzondere team en iedereen die het horen wil, zeggen we het volgende: we zijn diep onder de indruk van jullie prestaties. Chapeau!
 

Tal van mooie initiatieven zijn naar boven gekomen. Docenten van verschillende scholen weten elkaar te vinden bij het oplossen van vraagstukken rondom afstandsonderwijs, toetsen worden in andere vormen gegoten om afname op afstand mogelijk te maken en zo de veiligheid van een ieder te garanderen. Het mooiste is dat collega’s trots zijn op elkaar, medeleerlingen en op ouders. We zien dat in de “we miss you’s” op Facebook en Instagram, tal van grappige en creatieve filmpjes, waarin docenten en leerlingen laten zien hoe ze met de huidige situatie omgaan, bedankjes per e-mail aan docenten en scholen. Dit maakt zichtbaar dat ons onderwijsteam veel groter is dan 2800. Duizenden gezinnen, 28.000 leerlingen en hun ouders samen maken met ons het onderwijs mogelijk. En wat pakken onze leerlingen onderwijs op afstand goed op!
 

We zijn enorm trots op onze jongeren.


Natuurlijk heeft deze situatie ook een keerzijde. Corona is een ziekte met soms ernstige gevolgen.We kennen allemaal iemand die ziek geworden is. Collega’s, leerlingen en familieleden. De ziekte raakt ons allemaal persoonlijk. We missen vrienden en familie, sociale activiteiten en school. Maar we zijn ook geraakt door de veerkracht van iedereen in de gemeenschap van onze scholen. Veerkracht is iets wat we koesteren in onze onderwijsorganisatie, iedere dag, in iedereen. Dan komt alles goed. Via dit prachtige lied ‘Het komt allemaal wel weer goed’, van collega’s Dyanne Sleijpen, Rob Mennen en Gijsbert de Keizer, wilden jullie bedanken en inspireren.


We hopen ook dat het lied en onze woorden van dank de weg vinden naar onze leerlingen en ouders. Willen jullie dit met ze delen?
 

Nogmaals hartelijk dank aan iedereen. Zorg voor elkaar, na de meivakantie ziet de wereld er ongetwijfeld weer wat anders uit. Voor nu: een fijne vakantie!
 

Met vriendelijke groet, het college van bestuur
Eugène Bernard en Hendrik Pot

Kalender

May 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

'Ger van de bieb' overleden

Op vrijdag 10 mei jl. is dhr. Ger Brants is overleden. Ger Brants was sinds november 1981 een begrip op het Sophianum. Iedereen kende "Ger van de bieb", en "Ger van de bieb" kende iedereen. De...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

'Ger van de bieb' overleden

Op vrijdag 10 mei jl. is dhr. Ger Brants is overleden. Ger Brants was sinds november 1981 een begrip op het Sophianum. Iedereen kende "Ger van de bieb", en "Ger van de bieb" kende iedereen. De oud-leerlingen zien...
Lees meer
Hot news

'Ger van de bieb' overleden

Op vrijdag 10 mei jl. is dhr. Ger Brants is overleden. Ger Brants was sinds november 1981 een begrip op het Sophianum. Iedereen kende "Ger van de bieb", en "...
Lees meer
Foto
Kalender

May 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

'Ger van de bieb' overleden

Op vrijdag 10 mei jl. is dhr. Ger Brants is overleden. Ger Brants was sinds november 1981 een begrip op het Sophianum. Iedereen kende "Ger van de bieb", en "...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage