Login
Somtoday
Slide background

'Austausch' met leerlingen uit Enger en Freigericht

A31 en A32 hadden in de activiteitenweek een uitwisseling met Duitse scholieren. A31 ging naar Enger, A32 kreeg leerlingen uit Freigericht over de vloer.

​De uitwisseling in Enger was - letterlijk - stormachtig. De weergoden waren de leerlingen helaas niet zo gunstig gezind. Naast diverse activiteiten en lessen op school, hebben de leerlingen ook uitstapjes gemaakt. Zo gingen ze o.a. naar Detmold, waar naast vakwerkhuisjes ook het Hermannsdenkmal te zien is. Dat is een beeld van 53 meter hoog, dat verwijst naar Hermann, één van de grondleggers van een verenigd Germaans rijk. Ook de stad Münster mocht zich verheugen op een bezoekje van de Duitse en Nederlandse leerlingen.


A32 kreeg leerlingen van de Kopernikusschule op bezoek. Deze "Austausch" wordt al meer dan 25 jaar georganiseerd. Onze leerlingen lieten de Duitse gasten kennismaken met onze regio. Op maandag werd de steenkolenmijn in Valkenburg bezocht, met na afloop gelegenheid om Valkenburg zelf te verkennen. Dinsdag stond een bezoek aan het Amerikaans kerkhof in Margraten op het programma, waarna de Kazematten in Maastricht bezocht werden. Woensdag verkenden de leerlingen Aken. Alle indrukken werden op donderdag in een powerpoint-presentatie verwerkt, die vervolgens in het Engels gepresenteerd werden.
 

Vrijdagmorgen was het afscheid. De leerlingen zullen elkaar op 15 april 2018 weer zien: dan gaan onze leerlingen naar Freigericht.


Meer zien?
Foto's A31 (Enger)
​Foto's A32 (Freigericht)

 

 

 

Kalender

February 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we gaan organiseren, is een grote reü...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we gaan organiseren, is een grote reünie! Deze vindt p...
Lees meer
Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we...
Lees meer
Foto
Kalender

February 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Grootse reunie tijdens jubileumjaar

Op 19 maart aanstaande trappen we het jubileumjaar af. We vieren dan dat er in deze regio al 175 jaar middelbaar onderwijs gegeven wordt. Eén van de activiteiten die we...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage