Slide background

Apres Schule LSD sluit schoolcarrière af

Op vrijdag 12 april 2019 vond de dag plaats waar veel examenleerlingen lang naar uitgekeken hebben: hun Laatste Schooldag op het Sophianum. Dit jaar stond die dag in het teken van het thema 'Après Schule', met een knipoog naar de Oktoberfesten in Oostenrijk. Veel leerlingen waren dan ook uitgedost in Tiroler outfits.

Gedurende de dag waren er diverse activiteiten voor de leerlingen, zoals een zeepbaan en een wedstrijdje Apfel Strudel eten. De aula was sfeervol versierd. Zoals dat eigenlijk hoort op een LSD werden er enkele plaagstootjes uitgedeeld richting docenten en teamleiders. Zo zat er een postduif op het kantoor van dhr. Van Duijvenbode en was het kantoor van dhr. Hodiamont een grote MVV oase geworden.

De hoofdmoot was een spetterend optreden van de bekende band Wir Sind Spitze in de aula. De hele school verzamelde zich in de aula, waarna de stemming er al snel in zat. Halverwege het eerste nummer was de eerste polonaise al een feit - en er zouden er nog vele volgen. Ondanks het vroege tijdstip wist de band met haar polka's in overdrive de hele aula binnenstebuiten te keren. Toen daarna ook nog "Links, Rechts" van de Snollebollekes werd uitgevoerd, was het hele gebouw minstens 5 centimeter van de plaats verschoven.

's Avonds vond de indrukwekkende aankomstceremonie plaats. Vanaf 19:30 uur kwam het ene na het andere schitterende voertuig aangereden en verschenen de examenleerlingen op hun mooist op de rode loper. De meiden van de Dansgroep Banholt waren weer aanwezig om als volleerde cheerleaders de examenleerlingen op te wachten, waarvoor dank! Koud was het wel, maar snel werden al jassen en dekens doorgegeven aan de examenleerlingen. Om 21:30 uur begon het buffet in de aula, waarmee de schoolcarrière van de leerlingen afgesloten werd.

Meer zien?
Foto's dagprogramma
Foto's aankomstceremonie (meer volgt!)
Filmpje Wir Sind Spitze (live in de aula)
Filmpje dagprogramma

Kalender

August 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Introductie - wennen en weer opstarten

Dinsdag 20 augustus is het nieuwe schooljaar officieel van start gegaan. Spannend, voor onze nieuwe brugklassers. Minder spannend voor de andere leerlingen van onze school. De brugklassers gingen van start met een u...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

Introductie - wennen en weer opstarten

Dinsdag 20 augustus is het nieuwe schooljaar officieel van start gegaan. Spannend, voor onze nieuwe brugklassers. Minder spannend voor de andere leerlingen van onze school. De brugklassers gingen van start met een uitgebreide introduct...
Lees meer
Kalender

August 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Introductie - wennen en weer opstarten

Dinsdag 20 augustus is het nieuwe schooljaar officieel van start gegaan. Spannend, voor onze nieuwe brugklassers. Minder spannend voor de andere leerlingen van onze school. De...
Lees meer
Foto
Kalender

August 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

Introductie - wennen en weer opstarten

Dinsdag 20 augustus is het nieuwe schooljaar officieel van start gegaan. Spannend, voor onze nieuwe brugklassers. Minder spannend voor de andere leerlingen van onze school. De...
Lees meer
Foto
Kalender

August 2019

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage