Login
Somtoday
Slide background

2VMBO: sportieve uitwisseling met Duitse school

Op 11 december jl. hadden de leerlingen van 2VMBO-MiX een uitwisseling met de Sekundarschule in Stolberg. Dit is een vmbo-school, gelegen ten oosten van Aken. De uitwisseling vond plaats in de sporthal van Vaals.
 

Als kennismaking was er een "speeddate" georganiseerd. Natuurlijk was het in het begin even afwachtend en aftasten. Onze leerlingen probeerden zich in het Duits voor te stellen door o.a. te vertellen waar ze vandaan kwamen, wat hun hobby's waren en over vakantieplannen. De Duitse leerlingen probeerden zich in het Nederlands voor te stellen. Voor onze leerlingen wel een "eye opener", want zoals zij het best moeilijk vinden om in het Duits te communiceren, zo hadden de Duitse leerlingen dezelfde problemen met het Nederlands. Dat schept een band.
 

Daarna stond er een sportactiviteit op het programma: in gemixte teams werd er voetbal, volleybal en basketbal gespeeld. In het voorjaar komen de leerlingen uit Stolberg weer naar onze school - daarnaast is het ook de bedoeling dat onze leerlingen een bezoekje gaan brengen in Stolberg.
 

Groot compliment aan alle leerlingen, zo concluderen mevr. Bold en dhr. Hoefnagels.
 

Meer zien?
Foto's

Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het ak...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen vallen. De handen gaan naar beneden, het akkoord klinkt. Een br...
Lees meer
Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
Kalender

April 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

PO Muziek: avond vol variatie

Trillend hangen haar handen boven de toetsen van de piano. Je ziet haar bijna denken: laat me in hemelsnaam de juiste akkoorden aanslaan. In de aula kun je een speld horen val...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage