Login
Somtoday
Slide background

2VMBO: sportieve uitwisseling met Duitse school

Op 11 december jl. hadden de leerlingen van 2VMBO-MiX een uitwisseling met de Sekundarschule in Stolberg. Dit is een vmbo-school, gelegen ten oosten van Aken. De uitwisseling vond plaats in de sporthal van Vaals.
 

Als kennismaking was er een "speeddate" georganiseerd. Natuurlijk was het in het begin even afwachtend en aftasten. Onze leerlingen probeerden zich in het Duits voor te stellen door o.a. te vertellen waar ze vandaan kwamen, wat hun hobby's waren en over vakantieplannen. De Duitse leerlingen probeerden zich in het Nederlands voor te stellen. Voor onze leerlingen wel een "eye opener", want zoals zij het best moeilijk vinden om in het Duits te communiceren, zo hadden de Duitse leerlingen dezelfde problemen met het Nederlands. Dat schept een band.
 

Daarna stond er een sportactiviteit op het programma: in gemixte teams werd er voetbal, volleybal en basketbal gespeeld. In het voorjaar komen de leerlingen uit Stolberg weer naar onze school - daarnaast is het ook de bedoeling dat onze leerlingen een bezoekje gaan brengen in Stolberg.
 

Groot compliment aan alle leerlingen, zo concluderen mevr. Bold en dhr. Hoefnagels.
 

Meer zien?
Foto's

Kalender

August 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

School ook vrijdag gesloten

De wateroverlast blijft overal voor problemen en ellende zorgen. Ook vrijdag 16 juli zal het schoolgebouw daarom, op dringend advies van de gemeente Gulpen-Wittem, de hele dag gesloten zijn. Dit geldt voor leerlinge...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

School ook vrijdag gesloten

De wateroverlast blijft overal voor problemen en ellende zorgen. Ook vrijdag 16 juli zal het schoolgebouw daarom, op dringend advies van de gemeente Gulpen-Wittem, de hele dag gesloten zijn. Dit geldt voor leerlingen én personee...
Lees meer
Kalender

August 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

School ook vrijdag gesloten

De wateroverlast blijft overal voor problemen en ellende zorgen. Ook vrijdag 16 juli zal het schoolgebouw daarom, op dringend advies van de gemeente Gulpen-Wittem, de hele dag...
Lees meer
Foto
Kalender

August 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

School ook vrijdag gesloten

De wateroverlast blijft overal voor problemen en ellende zorgen. Ook vrijdag 16 juli zal het schoolgebouw daarom, op dringend advies van de gemeente Gulpen-Wittem, de hele dag...
Lees meer
Foto
Kalender

August 2021

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage