Login
Somtoday
Slide background

19-12 Update n.a.v. persconferentie

In de persconferentie van zaterdag 18 december jl. heeft de overheid een lockdown aangekondigd om de verspreiding van de nieuwe variant van het coronavirus af te remmen en hiermee bij te dragen om de druk op de zorg te verminderen. Een van de maatregelen die daarbij horen is dat alle onderwijsinstellingen worden gesloten.
Concreet betekent dit voor onze school het volgende:

· Vanaf maandag 20 december a.s. gaat de school dicht. Dit duurt sowieso tot en met het einde van de kerstvakantie op 9 januari 2022. Voor kwetsbare leerlingen en leerlingen met ouders die een cruciaal beroep hebben is noodopvang beschikbaar tot en met 24 december aanstaande. Degenen die aan deze criteria voldoen en gebruik willen maken van de noodopvang op school, kunnen hierover contact opnemen met de kolomcoördinator.


· Maandag 20 december en dinsdag 21 december is het schoolgebouw open voor leerlingen om, volgens schema, nog spullen op te kunnen halen die nog op school aanwezig zijn en de kluisjes leeg te maken. Zij dragen bij binnenkomst natuurlijk een mondkapje en gaan na het ophalen direct weer naar huis.

· Naar besluit van Stichting LVO worden er komende week geen fysieke lessen en ook geen online lessen verzorgd.

· De afname van de herkansingen van schoolexamens gaat komende week wel fysiek op school door. Voortgangstoetsen voor de onderbouw en bovenbouw gaan niet door. Kolomspecifieke zaken met betrekking tot schoolexamens in de voorexamenklassen staan in een aparte bijlage vermeld, die via mail is verstuurd.

· Alle (overige) concrete activiteiten die komende week wél nog zullen plaatsvinden staan ook in de betreffende mail vermeld. Leerlingen dienen voor deze schoolactiviteiten ook beschikbaar te zijn.

Op dit moment weten we nog niet hoe het onderwijs er na de kerstvakantie uit ziet. We bereiden ons voor op zowel een scenario met digitaal onderwijs alsook fysiek onderwijs. Wanneer hierover meer bekend wordt zullen we in de week van 3 januari meer informatie geven. Mochten er tot die tijd praktische vragen zijn naar aanleiding van bovenstaande of de bijlage, dan kan er contact worden opgenomen met de mentor en de kolomcoördinator.

We hadden het graag anders gezien omdat het naar school gaan voor onze leerlingen zo ontzettend belangrijk is. Het is nu helaas niet anders en ook na de kerstvakantie zullen wij ervoor zorg dragen dat het onderwijs zo goed mogelijk wordt georganiseerd.

In ieder geval wensen wij iedereen namens al onze medewerkers fijne kerstdagen en een prettige jaarwisseling toe, met veel geluk en een goede gezondheid voor het nieuwe jaar.
 

Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ...

Lees meer

Foto
News
pijl
Foto
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichtster van de Orde van de Sacre Coeur, die ook in Vaals een afd...
Lees meer
Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
Kalender

June 2024

Klik op de datum van je keuze om de activiteiten te bekijken.

Hot news

500 kilometer naar Sophie

Maandag 20 mei jl. vertrokken 15 leerlingen met 5 begeleiders voor een lange fietstocht naar Joigny. In dit Franse stadje werd in 1779 Sophie Barat geboren. Zij was de stichts...
Lees meer
Foto
INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

INSCHRIJVEN

Ben je overtuigd? Het kan ook niet anders. Klik hier en vul het formulier in. We nemen snel contact op.

LVO LVO Heuvelland Elos AOSL Technasium Erasmus Maatschappelijk stage